Korporatsioon Indla 100. aastapäev on peagi saabumas ja selleks, et saaksime pärast pidustusi juubelit millegi abil meenutada, on võimalik soetada endale just selleks tähtsaks puhuks disainitud meened. NB! Palun loe informatsioon hoolikalt läbi, sest erinevaid olulisi nüansse on mitmeid.

Sel korral on meenete valikus seitse erinevat toodet:

1. polümeersavist kõrvarõngad (neli versiooni)

2. vapikilbi kujuline trikolooriga rinnamärk

3. vapikilbi kujuline mustal taustal oleva sirkliga kaelakee ripats*

4. riidest kott

5. joogipudel

6. kirsimaitseline teesegu

7. savist prossid (kaks versiooni)

*NB! Mustal taustal sirkliga kaelakee ripatsite tellimuse anname sisse vaid juhul, kui seda soovib tellida vähemalt 40 inimest, seega kui tahaksid seda soetada, anna sellest ankeedi kaudu kindlasti märku! Kui valid, et soovid seda, ära selle eest veel tasu.

Meenete kohta käiva täpsema informatsiooni (sh hindade) ja piltidega on võimalik tutvuda SIIN.

Mõnest tootest on pildi asemel joonis, sest a) tooteid valmistatakse hulgi ja need valmivad alles pärast tellimuse sisse andmist või b) tegijad ei jõudnud õigeks ajaks näidiseid valmis, kuid pole vaja karta – tegemist on kvaliteetsete ning ilusate toodetega. Üheks tegijaks on KeKu keraamika, kes eelmisel juubelil meisterdas meile tassid ning prossid. Ka selleks juubeliks valmistab ta meile prossid, kuid kahjuks ei jõudnud ta tänaseks tootenäidiseid valmis. Need valmivad vahemikus 6.-10. november. Sellest tulenevalt on antud prosse võimalik tellida pikema perioodi jooksul kui teisi meeneid.

Rebased võivad tellida tooteid, mille juures on rebase pilt.

Rohkem pilte kõrvarõngastest paremaks detailide nägemiseks on SIIN. NB! Värvid on piltide peal reaalsetest esemetest veidi erinevad (värvid on tegelikult teklil olevate värvidega üsna sarnased).

Juubelimeeneid on võimalik tellida 1. jaanuarini 2024!! Piiratud tellimisaeg on tingitud tõsiasjast, et suur hulk meenetest valmivad käsitööna ja tegijatel on vaja aegsasti tellimuste arvu teada, et meened kindlasti juubeliks valmiksid.

Ühtlasi toon välja, et sisse anname vaid need tellimused, mille eest on 1. jaanuariks tasutud korp! Indla meenete kontole EE332200221010984319. Selgitusse märgi “Juubelimeened”. Antud lähenemine tuleneb sellest, et vastasel juhul kipub juhtuma, et mõned tellitud tooted jäävad ilma nende eest tasumata konventi seisma ja on vaja leiutada, kust saada raha, et tegijatele tehtud töö eest tasuda. AGA! Mõistame, et tegemist on mõneti üsna kallite meenetega, sest suuresti on tegemist käsitööga. Sellest tulenevalt loome võimaluse soovi korral maksta meenete eest kolmes osas kolme kuu jooksul. Kui soovid antud võimalust kasutada, anna sellest julgesti ksv! Maarja Pertelile, ksv! Karmen-Eliise Kiidronile või ksv! Britta Põldmale teada ning lepime täpsemad detailid kokku!

Enda tellimissoovist anna teada SIIN, täites vastav küsimustik.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust ksv! Perteli, ksv! Kiidroni või ksv! Põldmaga!